Czyszczenie kostki brukowej

Kostka brukowa oraz elewacje budynków są narażone na wpływ czynników zewnętrznych. Mchy, porosty, deszcze i inne czynniki powodują, że po pewnym czasie powierzchnie te tracą swoje walory estetyczne i wymagane jest malowanie lub przynajmniej czyszczenie.

W przypadku kostki brukowej ważne jest, że w większości przypadków nie jest koniecznie układanie kostki brukowej od nowa, ale wystarczy gruntowne i profesjonalne czyszczenie kostki brukowej , przy wykorzystaniu odpowiedniego sprzętu i środków chemicznych.

Do pracy przy czyszczenie kostki brukowej wykorzystujemy profesjonalny sprzęt - maszyny szorujące oraz gorąco- lub zimnowodne urządzenia ciśnieniowe. Wykorzystujemy także profesjonalną chemię, którą dobieramy w zależności od czyszczonej powierzchni oraz rodzaju zabrudzenia. Dzięki temu możliwe jest usuwanie oleju i śladów opon z kostki brukowej.
Usuwamy także zabrudzenia atmosferyczne będące wynikiem wieloletniej eksploatacji budynków, dzięki czemu odświeżamy, odnawiamy elewację budynków.

Poniżej zdjęcia ilustrujące efekty naszej pracy.